Axure RP 10

Axure RP 10 to oprogramowanie przeznaczone dla specjalistów UX. Pozwala ono na wygodne prototypowanie, tworzenie dokumentacji lub diagramów. Dzisiaj dowiesz się, co jeszcze potrafi ten wszechstronny program i czy warto go nabyć.

Do czego służy Axure RP 10

Jest to doskonale narzędzie, które umożliwia specjalistom UX analizowanie problemów. Pomaga tworzyć efektywne rozwiązania, także projektować interaktywne prototypy szkieletowe oraz makiety. Wszystko to jest możliwe bez znajomości programowania. Warto wspomnieć o tym, że program pozwala na jednoczesną pracę kilku osobom, na tym samym pliku. Oznacza to znaczną oszczędność czasu i stanowi praktyczne ułatwienie.
Axure RP 10 – funkcje i ułatwienia

Oprogramowania to odznacza się wygodną obsługą i edycją. Można w nim z łatwością tworzyć tabele. Zapewnia ono wiele praktycznych funkcji filtrowania, według danych kryteriów. Dzięki temu z łatwością stworzysz realistyczne projekty. Oprogramowanie to umożliwia intuicyjną pracę i odznacza się przejrzystym interfacem. Użytkownicy chwalą najnowszą wersję za możliwość łatwego wyszukiwanie funkcji, bez wychodzenia z projektu.

Program odznacza się dużą wydajnością. Umożliwia sprawne prototypowanie, nawet skomplikowanych projektów zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. Jest to możliwe dzięki szybkiemu mechanizmowi renderowania, a także specjalnej strukturze plików, która umożliwia sprawne zapisywanie, ładowanie oraz edytowanie projektów.

W najnowszej wersji oprogramowania użytkownik zyskał możliwość jeszcze wygodniejszego przeglądania oraz edytowania paneli. Może je ustawić obok siebie, wchodzić do nich i wychodzić w ramach jednego projektu. W Axure RP 10 można wygodnie tworzyć formularze, korzystając z rozleglej biblioteki komponentów.

Axure RP 10 – rozwiązanie dla każdego

W zależności od Twoich potrzeb możesz nabyć to oprogramowanie w sklepie Vebo.pl na jednej z kilku licencji. W podstawowej wersji Axure RP PRO otrzymasz możliwość tworzenia skeczy i makiet, diagramów przepływu danych, zintegrowanej dokumentacji. Możliwe jest zdalne i zaawansowane prototypowanie nawet skomplikowanych projektów.

W wersji Axure Team otrzymasz dodatkowo możliwość tworzenia projektów zespołowych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla większych zespołów, pozwalające na zaoszczędzenie czasu pracy.

Natomiast Axure Enterprise ponadto umożliwia nadawanie i odbierania dostępu, a także usuwanie kont i zarządzanie obszarami roboczymi.

Odwiedź sklep vebo.pl i projektuj efektywne rozwiązania z Axure RP 10!

Artykuł sponsorowany

Redakcja e-picfun.pl